Verejná správa
Obec Krokava
Všeobecná verejná správa
- Sídlo
- Krokava
- Od roku
- 1990
- IČO
- 00 650 081
Obec Krokava
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Sídlo
- 982 67 Krokava
- Na trhu od
- 26. novembra 1990
- IČO
- 00 650 081
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Organizácia v číslach
- 35
- rokov na trhu
- 1990
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Obec Krokava
Obec Krokava je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom na adrese 982 67 Krokava. Zapísaná je od 26. novembra 1990 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Obec Krokava
- Právna forma
- Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
- IČO
- 00 650 081
- Dátum vzniku
- 26. novembra 1990
- Sídlo
- 982 67 Krokava
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 313-5100, vložka č. 1633-18
- Sektor (ESA 2010)
- Miestna samospráva
- Odbor (SK NACE 84.11)
- Všeobecná verejná správa
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Obec Krokava zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Všeobecná verejná správa
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Obec Krokava?
Sídlo je na adrese 982 67 Krokava.
Čím sa Obec Krokava zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.
Aké je IČO – Obec Krokava?
IČO je 00 650 081.
Kedy vznikla Obec Krokava?
Vznik: 26. novembra 1990. Na trhu pôsobí 35 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
982 67 KrokavaRegistrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.